Sari la conținut

Colectare Gratuită Deșeuri

Colectare Deșeuri Electrice și Electronice

Sistemul Național de Colectare va prelua Sâmbătă, 22 Mai 2021 în intervalul orar 10:00-17:00, deșeuri electrice și electronice din comunca noastră. Pentru solicitări trebuie să sunați la numerele de telefon 0756033704 sau 0800-444-800.

Legea ne interzice să aruncăm deșeurile electrice împreună cu deșeul menajer.

Haideți să contribuim fiecare la un mediu înconjurător mai curat și mai sănătos, reciclând dispozitivele electrice și electronice vechi, nefolosite.

Anunțuri

Utilizăm cookies

Acest site folosește cookie-uri. Prin utilizarea și navigarea ulterioară pe acest site acceptați Politica noastră de confidențialitate și Termenii și condițiile site-ului. Informații detaliate despre utilizarea cookie-urilor de pe acest site web sunt disponibile făcând click pe Setări cookie-uri .

Sari la conținut